Vítame Vás na stránkách sportovně střeleckého klubu Borovany


Pár slov o SSK borovany

Sportovně střelecký klub borovany má dlouholetou tradici. Naše střelnice vznikla v roce 1998 a je zde možnost střílet na kulové či brokové části. Střelnice je 1x v týdnu otevřena i pro nečleny. Odborný dozor provádějí členové klubu.
Střelnice má v roce 2014 nový posudek o bezpečnosti od certifikovaného balistika, platné povolení PCR a plní hygienické normy.
Noví členové jsou přibíráni se zkušební dobou jednoho roku.

Otevírací doba pro veřejnost

Od 1.4. do 31.10. je otevřeno každou neděli od 14:00-18:00 Od 1.11. do 31.3. je otevřeno každou neděli od 14:00-16:00 se zimní přestávkou od 5.12 do 1.3.

Kulová střelnice

Kulová střelnice má délku max 50m a je zde možno střílet na vzdálenost 25m a 50m všemi rážemi ručních zbraní at´dlouhých či krátkých. Je zde 20 stavů pro střelce. Pro nastřelení zbraně je možno zapůjčit nastřelovací stolici. Máte standartně 2 hlavní druhy terčů a to pistolový terč 50/20 a nekrytě ležící figuru.

Broková střelnice

Je situovaná pod parkovištěm a je možné vypouštět asfaltové holuby z malé a velké věže, případně i betonového bunkru. Je zde kompletní lovecké kolo. Dopadová oblast broků leží v polích a křoviscích v okolí říčky Stropnice.

Klubovna

Máme útulně zařízenou klubovnu, kde v případě soutěží nebo větších soukromích akcí je možné i přespat v podkroví, které je pro tyto účely upraveno. Před klubovnou je terasa pro venkovní posezení a dále je zde venkovní krb.

Soutěže

Seznam plánovaných akcí si můžete prohlédnout po kliku na tlačítko v liště.

Předváděcí akce

Umožníme prodejcům zbraní a střeliva po předchozí domluvě pořádat předváděcí akce. Na akcích naši členové fungují jako odborný dozor.

Soukromé akce

Po dohodě je možné uspořádat akci i pro firmy , nebo skupiny přátel. Je zde možnost využít přespání.Počet přístupů na stránky 11518