Něco více o mě,vážně i nevážně


Koníčků mám spoustu,některý aktivní jiný skoro chcíplí,ale pokusím se jich většinu vyjmenovat:

Četba knih-miluji knihy od tý doby co jsem se naučil číst.Byly doby,kdy jsem přečet kolem 500 knih ročně (nekecám,fakt jsem čet třeba i 2 knihy denně- to bylo v době,kdy jsem si dělal maturu a učit se mě nebavilo,tak jsem si čet pod lavicí


Auto-moto - baví mě jezdit.Baví mě se i v autech a morokách hrabat-jen mě štve,že dnes je vše elektronický a člověk nemá možnost se tolik vyřádit


Kutilství-rád opravuju cokoliv.Člověk alespon pozná co a jak funguje. Protože se nedá pořádně něco dělat bez pořádnýho cajku ,musel jsem si plno nářadí vyrobit sám(tolivk peněz nemám,abych si koupil tovární výrobek),nedávno jsem ale sehnal za levno soustruh a sloupovou vrtačku. Musel jsem je sice rozebrat do šroubku, ale nyní to chodí pěkně. Dále hoblovka s protahem šíře 50cm,hřebenový lis 15t,kompresor s tlakovou nádobou(nádoba je z lokomotivy, kompresor jsem sehnal od známýho a motor koupil na inzerát)


Střelba-miluju střílení ze všeho co bouchá.V současnosti mám jen ČZ 100(bročku a malorážku jsem prodal) a nebyl bych to já,ale bych si ji neupravil k mé spokojenosti. Zásadní změna je změna z DAO na SA/DA.Kdysi dávno jsem čet ve Střelecké revue,že nějaký důchodce si ji takto předělal. Sehnal jsem si na něj kontakt,ale dědek s tim dělal tajnosti a neřekl nic. Tak jsem si řek,že když to vymyslel důchodce,tak já si s tím musím poradit taky. Tak jsem si holt poradil. Důchodce po pár letech uvolnil svoje know-how , ale když jsem to viděl,tak to mám jednodušší. Další změna jsou mířidla. Mušku jsem nechal sfrézovat na užší a hledí jsem si nechal udělat z černého teflonu. Líp se míří na terč. Poslední změna je spoušt. Původní jsem vymontoval a vyrobil si vlastní-takovou co mi jde do ruky.


Painball-více ZDE


Házení nožem- to je jeden z těch přichcíplích koníčků.Tvar nože jsem si navrhnul sám, kámoš mi je nechal nařezat na laseru já jen dobrousil ostří.Ted na to pár let nebyl čas-stavěl jsem si dům,takže jsem vyšel ze cviku,ale dokázal jsem 5 nožema trefit terč o velikosti hlavy na 5 metrů každým hodem.


Výbušniny-To už je prakticky mrtvej kůn.Ale od 18-25 let mě to fakt bavilo a neměl jsem problém si vyrobit prakticky cokodivv. Ale od tý doby co mám rodinu na to kašlu.Hroznej strach mám z kupovaný pyrotechniky-jeden nikdy neví co to udělá. prostě nevěřím žádnej výbušnině,kterou si sám nevyrobím a protože nevýrábím nic,tak nevěřím žádné. pokud by měl někdo zájem se zmrzačit , tak se podívejte tady


Počítače-I když jsem pracoval jako IT,tak je to i můj koníček.Doma jsem si postavil Gb sít s FreeBsd serverem, na internet jsem v současnosti připojený mikrovlnou linkou 10M/3M.Vyznám se ve windowsech, a jakž takž (:-) ) v novellu,linuxu a freebsd.Skládám pro známé a kamarády počítače(jestli něco nesnáším,tak jsou to značkové kompy-tam cokoliv odejde,tak se musí koupit origoš,který stojí 3x tolik co běžný díl)


Procházky se psem-Vezmu psa (Bordeauxká doga)a vypadnu s ním do lesa.Po 10 km mám krásně vyčištěný mozek a jsem zase schopný fungovat-je to nejlepší odreagovávačka a na starosti. Rotvaj, kterýho jsem měl odešel do psího nebe a místo něj jsem si koupil bordinu. Ted po roce, je to furt hravý štěně, ale váží 60 kilo a vypadá to, že ještě přibere.

Počet přístupů na stránky 429411