Něco o naší painballové partě


Někdy v roce 2006 jsme se tak nějak spontáně s kolegama v práci rozhodli, že zkusíme si zastřílet na painballu. Půjčili jsme si nějaký kvéry,koupili kuličky a vyrazili do bejvalích kasáren v Šindlovejch dvorech za Budějcema.Docela nás to nadchlo(kde si můžete zastřelit svýho kolegu,že) Ale uznali jsme,že pumpy co jsme měli půjčený,nejsou to pravý ořechový.Tam kde borec s semiautomatem vychrlí 40 kuliček ,já s pumpou střelím jen jednou a ještě ji musím při přebíjení sklonit a pak mířit znova.Mezitím mě maník se semi zasype kuličkama a nějaká se vždycky ujme.Tak jsme se rozhodli nakoupit taky semi. Volba padla na Spider Rodeo. Sice to má mechanickou spoušť,ale je to relativně přesný kadence taky ucházející,ale hlavní výhodou byla cena.Jsou i lepší zbraně,ale v poměru cena/užitná hodnota je to ideál.Jedeme na CO2, Sehnal jsem hasičák a naplnění přijde na necelý 300kč a vydrží na naplnění cca 10-12 12Oz bombiček.Kulička stojí mezi 0,60 Kč až 1,0 Kč.My bereme kuličky Premium. Na stránce s fotkami je několik záběrů z našich akcí. Ne pokaždý se někomu chce tahat s fotákem,takže jich moc není.

Chcete si s námi zahrát?


Tak mi mailněte na jaroslav(tečka)votruba(zav)keytec(tečka)cz
nebo mi pošlete SMS na telefon 724 496 941
a můžeme si domluvit mač někde v okolí Budějc ,Trhových Svinů, nebo Borovan.

Tuning


Tady jsou fotky mýho vytuněnýho kvéru.Klikněte na link na konci textů.

Mám udělanej tlumič,upravenej zásobník,komínek,kryt lahve,nosnej popruh,masku a držák lahve.

-Tlumič je z novodurových trubek,polepenej maskáčem.Učinnost je hlavně znát venku,v místnostech to furt dělá hluk.
-Zásobník je polepej maskáčem,venku mě neprozradí a druhej důvod je ten,že mi přostřelili zásobník a mě se nechtělo kupovat jinej.
-Komínek jsem vyhodil a místo něj jsem si vyrobil vyhnuté kolínko(2x měděné topenářské kolínko 45° s jedním hrdlem a k tomu přiletovaný vysoustružený kroužek.Je to kvůli kolimátoru, protože mu zásobník překážel.Na 20m ted trefím PET láhev bez problémů, na osobu se nechá střílet na vzdálenost 40-50m.Ale záleží na větru.
-Kryt lahve jesm ušil ze starý maskáčový čepice.
-Nosnej popruh je z tašky,vepředu chycenej na O-kroužek navlečený na hlavni,vzadu do poutka na lahvi.
-Hlavní úprava spočívá v tom, že jsem si nechal od kolegy vyfrézovat z duralu novej držák láhve,který se montuje místo dýnka závěru.Odtud je plyn veden pancéřovanou hadičkou do kolínka,které je místo manometru.Původní expanzku jsem demontoval a nechal si vysoustružit taky z duralu ručičku,která je provrtaná a dole je namontovaný ten manometr.
-Masku jsem upravil návlekem ,protože mám žlutou masku a svítil jsem na dálku, sekundární efekt je ten,že mám krytej krk. Ono koupit kuličkou na krk neni nic moc.Pro náhled klikněte SEM


Původní zbrani se to již vůbec nepodobá.Celkové náklady byli cca 300kč za kolimátor,80 kč za kolínky k hadičce,250kč za hadičku ,50kč za novodurovou trubku a 40 kč za měděná kolínka k zásobníku. Obráběčský práce mě nestáli nic,protože to bylo přes kámoše.
Počet přístupů na stránky 429403