Webové rozhraní E-mailu a Ftp

UPOZORNĚNÍ


Na mail a FTP při přístupu přes web musíte povolit certifikát pro šifrování. Tento je podepsaný jen mnou a ne žádnou certifikační autoritou, protože se za to musí platit. Proto ignorujte hlášky o tom , že certifát obsahuje chyby

Email

Zde si můžete otevřít svou poštu. Komunikace je šifrována,proto je třeba přijmout (raději rovnou na stálo)certifikát.
Klikněte na tento odstavec pro otevření Webmailu v novém okně. Máte k dispozici 2000MB pro vaše E-maily. Pošta je chráněna antivirem Clam-AV, antispamovým filtrem Spamassassin a spustitelné přílohy (exe,bat,src aj) jsou blokovány z důvodu nechtěné infikace vašeho počítače prostřednictvým mailů , systém dokáže i rozbalovat a kontrolovat archivy (zip,rar,arj a jiné). Velikost přílohy je omezena na cca 10MB ,větší soubory posílejte přes FTP,které je proto určeno. Z důvodu filtrace spamu jsou odmítány maily ze špatně nakonfigurovaných serverů(zdroj spamu) a ze serverů ,které jsou na veřejných blacklistech. Pokud chcete používat vlasního klienta (MS outlok,outlok expres,thunderbird) podívejte se na stránku s návody ZDE,jak je nastavit. Je možno použít jak protokol POP3 tak i IMAP. Nicméně doporučuji IMAP.

Webové rozhraní vám nabízí kromě možnosti posítat a číst emaily odkukdoliv na světě(něco jako pošta na seznamu) navíc ještě možnost prohlížet obrázky e-mailů přímo v těle mailu, bez nutnosti klikat na přílohu (musí se nastavit v Možnostech), kalendář, možnost přesměrovat poštu na jiný e-mailový účet(Můžete mít třeba 5 mailových schránek nasměrované do jedné), nastavení vakací (to jsou takové ty zpětné maily ,že jste třeba na dovolené), několik barevných skinů, automaticky třídit zprávy podle různých kritérií,

FTP

Ftp protokol je určen pro přenos velkých souborů. Máte k dispozici 200MB pro vaše data.
Klikněte na tento odstavec pro otevření Webftp v novém okně. Tím,že tuto službu budete využívat, berete na sebe případnou odpovědnost,jestliže budete nabízet někomu ke stažení data chráněná autorským zákonem.
Návod jak nastavit vlastního klienta (total comander,Filezila) je ZDE

Chat

Zde můžete chatovat. Můžete se přihlásit a vytvořit si vlastní profil,nebo můžete být jako neregistrovaný uživatel. Je to jen na vás.
Můžete se zaregistrovat, pak budete mít svůj profil. Můžete chatovat i bez přihlášení, pak vám systém vygeneruje nějaký nick. Máte možnost si vytvářet místnosti.
Klikněte na tento odstavec pro otevření Chatu v novém okně.
Počet přístupů na stránky 429404